Hodnocení uživatelů: 5 / 5

Aktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnoceníAktivní hodnocení

Milé Kissačky, milí Kissáci a všichni kdo jste zavítali na stránky pořadu Diskopříběh. Pořad vznikl v roce 2009 na prvotní podnět rádia Kiss. Pětihodinová show s námětem věnovat se příběhům našich posluchačů s hudební náplní 80’ 90’let se samozřejmě za ta léta změnila. U zrodu pořadu vedle mě stál mimo jiné i Michal David, který se mnou pořad spolumoderoval. Ten se však po letech rozhodl pořad opustit a věnovat se jiným projektům. Po drobných úpravách pořad tedy pokračuje dál. Posunula se poněkud hranice muziky. Hlavním hudebním artiklem jsou devadesátá léta a milénium. A jak s oblibou a pravidelně dodávám “pokud nápad a nebo výročí dá, půjdeme i dále do minulosti”. Díky vstřícnému přístupu vedení rádia a důvěry ve mě vloženou pro vás v pořadu vybírám hity, tak jak si na ně z hitparád té doby vzpomínáme a jak se objevovaly v hitparádách a nejrůznějších žebříčcích světových rozhlasových stanic. Hrajeme si maxiverze, megamixy a hity,na které už jste možná dávno zapomněli.

Nedílnou součástí Diskopříběhu jsou i mí hosté, parťáci. Každý týden do studia přichází mí kolegové a kamarádi nejen z hudební oblasti a vypráví historky a vybírají muziku, která je jim blízká. Byla už jich velká řada a další skvělí muzikanti, moderátoři, herci, nás ještě čekají. V Diskopříběhu už byli třeba: Verona, Holki, Lunetic, Tomáš Kraus, Petr Kotvald, Michal Kavalčík, Dj Basslicker, Roman a Bára z ranní šou a mnoho dalších…Pár fotografií najdete i v galerii.

Moc se těším, že si mě naladíte a to v pátek v premiéře v 19 hodin a pokud by jste měli chuť na noční nášup, tak ze soboty na neděli běží repríza přesně o půlnoci. 
Dejte si to se mnou…Budu rád když budete na druhé straně, protože bez vás by to nešlo…

Martin Hájek……


©2019 diskopribeh.cz. All Rights Reserved. Designed By Delaluna Media

Search